Misne nakane kroz tjedan

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 18.-25.06.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
18.06. 11. NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18:30

 

Na nakanu

+i Željko, Stanko i Pavica Olrom

ZA NAROD

Na nakanu pokreta za život

19.06. PONEDJELJAK 8

 18:30

+a Veronika Marić

+a Marija Vukadin

20.06. UTORAK  

8

18:30

 

Na nakanu

+i Stjepan Valić

21.06.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i Niko i Mila Mamić

Na nakanu

22.06. ČETVRTAK  

 8

18:30

 

+i Juraj i Katarina Mikšić

+i Stjepan i +i iz ob. Kranjčec, Lukšić i Gorščak

23.06. PETAK

Presveto Srce Isusovo

 

 8

9

18:30

 

+a Dragica Durmiš

+i Milan Gršak

Na nakanu

24.06. SUBOTA  

 8

18:30

 

 Na nakanu

+i Ivan i Ljerka Balgavi

25.06. 12. NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

+i Ivan Benčić

+i Ivan i Anan Balgavi

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 11.-18.06.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
11.06. PRESVETO

TROJSTVO

 

7:30

9

10:30

18:30

 

Za zdravlje Vesne Konjek

+i Ilija Perković

ZA NAROD

+a Antonija i Boris Milić

12.06. PONEDJELJAK 8

 18:30

Za zdravlje

+i Matija Hrsan

13.06. UTORAK

sveti Antun

8

9

17

18:30

 

+i Bare, Joso i Milka Jurčić

+i Antun st. i Antun ml. Bujević

Za obraćenje jedne osobe

+a Ana Šegović;

+i Vladimir Vrankić

14.06.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i Ivan Dobrina

+a Brankica Luketić

15.06. ČETVRTAK

Tijelovo

 

 8

9

18:30

 

+i Nikola Bubaš

Na nakanu sv. Anti

+i Juraj Dujam

16.06. PETAK  

 8

18:30

 

+i Radomir Vojnović

Na nakanu

17.06. SUBOTA  

 8

18:30

 

 Na nakanu

+i Dragutin Bocek

18.06.
JEDANAESTA

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

 7:30

 9

10:30

18:30

 

Na nakanu

+i Željko, Stanko i Pavica Olrom

ZA NAROD

Na nakanu pokreta za život

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 04.-11.06.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
04.06. PEDESETNICA

DUHOVI

 

7:30

9

10:30

18:30

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i iz ob. Šimić

ZA NAROD

+i Mijo i Kata Radović

05.06. DUHOVSKI

PONEDJELJAK

8

9

 18:30

+i Janko Vuzem

+i iz ob. Busak i Kuretić

+a Dora Ban

06.06. UTORAK 8

18:30

 

+i Janko Vuzem

     1) +i iz ob. Valić i Mažar

            2) +i iz ob. Gabrić

07.06.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+a Ana i Stjepan Magličić

Na nakanu

08.06. ČETVRTAK  

 8

18:30

 

+a Ana i Mario Milčić

+a Paula i Berislav Hoppe

09.06. PETAK  

 8

18:30

 

+a Ana Bišćan; +i iz ob. Benković

+i Ranko i Karlo Juričan

10.06. SUBOTA  

 8

18:30

 

 +i iz ob. Mesić

+i Matija Ribar

11.06. PRESVETO

TROJSTVO

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

Za zdravlje Vesne Konjek

+i Ilija Perković

ZA NAROD

+a Antonija i Boris Milić

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 28.05.-04.06.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
28.05. SEDMA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18:30

 

 Na nakanu

+a Ljubica Duspara Kolenac

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

29.05. PONEDJELJAK  

8

 18:30

 

+a Milka, Joso i Marko Jurčić

+a Dora Kučinić

30.05. UTORAK 8

18:30

 

+i iz ob. Pavina

     1) +a Katarina Adam

     2) +i iz ob. Slavić

31.05.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i iz ob. Spudić

Na nakanu

01.06. ČETVRTAK  

 8

18:30

 

+i Josip i Dragica Šoštarić

+a Margareta Kobešćak

02.06. PRVI PETAK  

 

8

9

 

18:30

 

 

Na čast Gospe Brze pomoći

+i Marko Radinović;

+i Franjo i Mandica Božičević

+a Mara Živković

03.06. SUBOTA  

8

10:30

15

18:30

 

 Na nakanu

Slavlje sv. Potvrde

+i Nikola i Slavo Prpić

+i Ante, Jure i Drina

04.06. DUHOVI  

7:30

 9

10:30

18:30

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i iz ob. Šimić

ZA NAROD

+i Mijo i Kata Radović

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 21.-28.05.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
21.05. ŠESTA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18:30

 

Na nakanu

+a Marija Kuri

ZA NAROD

Za proglašenje bl. M. Klare Žižić

22.05. PONEDJELJAK 8

 18:30

+i Marko i Tina Vuković

+i iz ob. Šćulac

23.05. UTORAK 8

18:30

 

Na nakanu

     1) +i Jakov Despotušić

    2) +i Juraj Vinski

24.05.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i Tomislav Andrić

+i prof. Krunoslav Gredelj

25.05. ČETVRTAK

UZAŠAŠĆE

 

 8

9

18:30

 

Na nakanu

+i iz ob. Jurčević

+i Tihomir Barčić

26.05. PETAK  

 8

18:30

 

+i Božidar i Ana Laco

+i Joco Piršić

27.05. SUBOTA  

 8

18:30

 

 Na nakanu fra Marina

+i Mile, Anka i Dragan Neravić

28.05.  SEDMA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

Na nakanu

+a Ljubica Duspara Kolenac

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 14.05.-21.05.2017.

datum dan vrijeme svete mise nakana
14.05. PETA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

 

10:30

18:30

 

+i Alen Slijepčević

+i Ivan Marković;

+a Ivka i Mara Perak

ZA NAROD

+i Nikola i Kata Topolnjak

15.05. PONEDJELJAK 8

 18:30

+i Berislav Frkić

Na nakanu

16.05. UTORAK  

8

18:30

 

+a Kata Šajnović

+i Dubravko i Stjepan Čulig

17.05.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i iz ob. Horvatić i Mrzljak

Za porast broja zvanja časne braće u našoj franj. provinciji

18.05. ČETVRTAK  

 8

 

 18:30

 

+i Franjo Dujam;

+a Mara Bosiljevac

Na nakanu Pokreta za život

19.05. PETAK  

 8

18:30

 

+i Mijo Škrtić; +i Ivan Novosel

+a Slavka Sušac

20.05. SUBOTA  

 8

18:30

 

 

+a Marija Ivić

+i Jakov Rubido;

+i Ivan i Marica Kosem

21.05. ŠESTA

VAZMENA

NEDJELJA

7:30

 9

10:30

18:30

 

Na nakanu

 +a Marija Kuri

 ZA NAROD

Za proglašenje blaženom M. Klare Žižić

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 07.05.-14.05.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
07.05. ČETVRTA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18:30

 

+i Stjepan Lukačić

Za svećenička i redovnička zvanja

ZA NAROD

Za dobročinitelje samostana i crkve

08.05. PONEDJELJAK 8

 18:30

+a Zorica i Milan Dobrinić

U zahvalu BDM

09.05. UTORAK 8

18:30

 

+i Stjepan Lukačić

1)Na nakanu sv. Antunu

2)+i Ivan Lješnjaković

10.05.  SRIJEDA  8

 18:30

 

+i Željko Kireta

Za napredak u duhovnom životu braće naše franj. provincije

11.05. ČETVRTAK  

 

8

 

18:30

 

 

+i Stjepan i Barbara Sabljarić;

+a Marija Papa

+e roditelje, +a Draga i Marica

 

12.05.

 

PETAK

 

 

 8

18:30

 

 

+a Jasminka Perković

+i Ante Glibo

13.05. SUBOTA  

 8

18:30

 

 +i iz ob. Reiner

+i Ivan Brgan

14.05. PETA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 

 9

10:30

18:30

 

+i Alen Slijepčević

+i Ivan Marković;

+a Ivka i Mara Perak

ZA NAROD

+i Nikola i Kata Topolnjak

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 30.04.-07.05.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
30.04. TREĆA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18:30

 

+a Katica Plemić

+i vlč. Drago Domitrović

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

01.05. PONEDJELJAK  

8

 

18:30

 

+i Juraj i Katarina Cvitak

+a Vera Dragobratović

+i Aleksander i Zvonko Bejuk

02.05. UTORAK  

8

18:30

 

Na nakanu

Na nakanu sv. Antunu

03.05.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

Na nakanu

+i Alojz, Katica, Ankica i Dragica

04.05. ČETVRTAK  

 8

18:30

 

Na nakanu

Za zdravlje Tihomira i Dore

05.05. PRVI

PETAK

 

 8

9

18:30

 

Na nakanu

+a Draga i Stjepan Sabljarić

+i Dragutin i +i iz ob. Tunjas

06.05. PRVA

SUBOTA

 

8

15

18:30

 

 +a Ljubica Kelava i +i Niko Dukić

Na nakanu

+i Janko Rataić

07.05. ČETVRTA

VAZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

+i Stjepan Lukačić

Za svećenička i redovnička zvanja

ZA NAROD

Za dobročinitelje samostana i crkve

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 23. – 30.04.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
23.04. 2. VAZMENA

NEDJELJA –

NEDJELJA

BOŽJEG MILOSRĐA

7:30

 9

 

 10:30

18:30

 

+i Jure Tadić

 +a Katica, Alojz, Ankica,

Dragica i Janko

 ZA NAROD

+a Ana Šegović;

+i Vladimir Vrankić

24.04. PONEDJELJAK  

8

 18:30

 

+a Maria, Bare i Ivan Jurčić

+i Jura, Barica i Vesna Vuković

25.04. UTORAK 8

18:30

 

+i Marko, Mato i Jelka Marović

1) +a Željka Furjanić

2) Za zdravlje  

26.04.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+i Franjo Drenški

+a Snježana Goršić

27.04. ČETVRTAK   8

18:30

 

+a Julijana Koler

+i Vladimir Kostelac

+a Ana Omrčen

28.04. PETAK  

 8

18:30

 

+i Ivo i Dragica Perlić

+i Martin Dujmović

29.04. SUBOTA  

 8

18:30

 

 +i Stjepan Lukačić

+i Vladimir Sabolović

30.04. 3. VAZMENA

NEDJELJA

 

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

 

+a Katica Plemić

+i Vlč. Drago Domitrović

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 16. – 23.04.2017.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
16.04. – USKRS –

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA

 

6:30

7:30

9

 10:30

18:30

 

+i Ante i Ivica Totić

+a Mara Vinković

+a Milka Katić; +i Josip Maričić

ZA NAROD

+a Reza i Stela Lipovac

17.04. PONEDJELJAK  

 

8

 

 9

18:30

 

 

+a Mara Bosiljevac;

+i Franjo Dujam

 +i Robert Petrić

+i Antun Bujević

18.04. UTORAK  

8

18:30

 

+i Ivan Horvat

Na nakanu Pokreta za život  

19.04.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

Za duše u čistilištu

+i Stjepan Gudasić

20.04. ČETVRTAK  

 8

18:30

 

+i Ivan, Manda i Zlatica Radičević

+i iz ob. Bodrožić

21.04. PETAK  

 8

18:30

 

+i vlč. Drago i +i roditelji Domitrović

Za proglašenje bl. M. Klare Žižić

22.04. SUBOTA  

 8

18:30

 

 +a Milka Štefanac

+i Dražen i +i roditelji Neimarević

23.04. 2. VAZMENA

NEDJELJA –

NEDJELJA

BOŽJEG MILOSRĐA

7:30

 9

 

10:30

18:30

 

+i Jure Tadić

 +a Katica, Alojz, Ankica,

Dragica i Janko

ZA NAROD

+a Ana Šegović;

+i Vladimir Vrankić

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 09. – 16.04.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
09.04. CVJETNICA

NEDJELJA

MUKE GOSPODNJE

  7:30

 

 10

 

18:30

 

+a Jagoda, Rudolf i Davorin Benko

 

ZA NAROD

 

+i Josip i Marica Milčić;

+i Josip Golubić

10.04. PONEDJELJAK 8

18:30

 

+i Mladen Međeral

 +i Ivica, Štefanija i Mijo Mihelić

+i Ivan i Marija Gradinski

11.04. UTORAK  

8

18:30

 

+a Mira Jurčević

Na nakanu sv. Antunu  

12.04.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

+a Dora Međeral

+i fra Ivan Lončar

13.04.  

VELIKI

ČETVRTAK

  18:30 ZA NAROD
14.04.  

VELIKI

PETAK

 18:30 OBREDI VELIKOG PETKA
15.04. VELIKA SUBOTA  20  

 OBREDI VAZMENOG

BDIJENJA

16.04. – USKRS –

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA

 

 

6:30

7:30

9

10:30

18:30

 

 

+i Ante i Ivica Totić

+a Mara Vinković

+a Milka Katić; +i Josip Maričić

ZA NAROD

+a Reza i Stela Lipovac

 

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 02. – 09.04.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
02.04. PETA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 9

10:30

18:30

 

+a Barka Vasilj

Za dobročinitelje samostana i crkve

ZA NAROD

+i Dragutin Družak

03.04. PONEDJELJAK  

8

18:30

 

+i iz ob. Horvat, Toplak i Ožanić

 +a Ana i Mato Muić

04.04. UTORAK  

8

18:30

 

+i iz ob. Okić

Na nakanu sv. Antunu  

05.04.  SRIJEDA  

8

 18:30

 

Za obitelj Silić, Prusac i Brezović

+a Franciska Družak

06.04. ČETVRTAK  

8

 18:30

 

+i Mario i Ana Milčić

+i Rudolf Vnučec, +i Andrija Ščulac

07.04. PRVI

PETAK

 

8

9

 18:30

 

+a Janja Babić

Za duše u čistilištu

+i iz ob. Krčelić, Kovačić i Bukovšćak

08.04. SUBOTA  

 8

18:30

 

+i Ivan Brgan

+i Josip Jovkić

09.04. CVJETNICA

NEDJELJA

MUKE GOSPODNJE

7:30

 10

18:30

 

+a Jagoda, Rudolf i Davorin Benko

 ZA NAROD

 +i Josip i Marica Milčić;

+i Josip Golubić

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 26.03. – 02.04.2017.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
26.03. ČETVRTA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Jana Vojak i +i iz ob. Bezjak

+a Zora i Branko Petrušić

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

27.03. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Nikola i Ljubica Šimunović

 +i Nikola Brodarić

28.03. UTORAK  

8

18

 

+i Zvonko, Stjepan i Marica Sabo

+i Grgur Stopić  

29.03.  SRIJEDA  

8

18

 

+a Bara i Josip Rade

+i Krunoslav Sabljarić

30.03. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Bara i Josip Rade

Na nakanu

31.03. PETAK  

8

18

 

+i Marko i Mara Krivačić

+i Josip Štefanac, +i Rudolf Cvitković

01.04. PRVA

SUBOTA

 

8

 

15

18:30

 

+i Josip i Zlata Boljar;

+i Ivan i Bara Bošnjak

+i Vladimir i Adela Sabolović

 +i Josip Starešinić i +i Ivan Bišćan

02.04. PETA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18: 30

 

+a Barka Vasilj

Za dobročinitelje samostana i crkve

ZA NAROD

+i Dragutin Družak

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 19. – 26.03.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
19.03. TREĆA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 9

10:30

18

 

+i Josip i +i iz ob. Glavač

+i Josip Perković

ZA NAROD

+a Barica i Josip Ribar

20.03. PONEDJELJAK

SV. JOSIP

 

8

9

18

 

Na nakanu

 +i iz ob. Vičić, Benić i Metzner

 +i Janko i Stjepan Perak

21.03. UTORAK 8

18

 

+i Stjepan Salopek

Proglašenje blaženom

Majke Klare Žižić  

22.03.  SRIJEDA  

8

 18

 

+i iz ob. Vranjić, Mišković i Pranjić

+i Dragutin Kuštek

23.03. ČETVRTAK  

8

 18

 

Na nakanu

+i Branko Radojčić

24.03. PETAK  8

 18

 

+a Kata Grgat

+i Mile i Bara Belan;

+a Nevenka Šilović i +i Mihael Pavlić

25.03. SUBOTA

BLAGOVIJEST

 

8

9

 

18

 

+a Iva i Filip Janković

+a Magdalena i Juraj Tomašić

+i iz ob. Lovrenčić

+a Manda Zelenika

26.03. ČETVRTA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Jana Vojak i +i iz ob. Bezjak

+a Zora i Branko Petrušić

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 12. – 19.03.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
12.03. DRUGA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 9

10:30

18

 

+i Ilija i Finka Pejić

+a Fanika, Anka i Jelka

ZA NAROD

+a Anica i Josip Djak

13.03. PONEDJELJAK  

8

18

 

Na nakanu

+i Marijan Svetić

14.03. UTORAK  

8

18

 

+i Josip Latin

+i Ferdinand Cegur  

15.03.  

SRIJEDA

 

8

 

18

 

+i Josip Matasić,

+a Dragica Ribar

+i Martin Dujmović

16.03. ČETVRTAK  

8

18

 

+i Josip i Eva Sabo

+a Milka Himić

17.03. PETAK  

8

 

18

 

+i Bare, Marija i Ivan Jurčić

+i Ivan i Kata Paušner

+i Tomislav Škrinjar

18.03. SUBOTA  

8

18

 

+i iz ob. Moćan

Nakana Pokreta za život

19.03. TREĆA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Josip i +i iz ob. Glavač

+i Josip Perković

ZA NAROD

+a Barica i Josip Ribar

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: 05. – 12.03.2017.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
05.03. PRVA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

 

9

10:30

18

 

+i Ivan Stavljenić,

+i Josip i Ana Latković

+a Alma i Silva Hoffmann

ZA NAROD

Za dobročinitelje samostana i crkve

06.03. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Stjepan Lukšić

+i Ivan i Marija Željeznjak

07.03. UTORAK  

8

18

 

+i Mladen Međeral

+i Ivan Dol  

08.03. SRIJEDA  

8

18

 

+i Josip Domladovac

Za zdravlje i blagoslov u obitelji

09.03. ČETVRTAK  

8

 

18

 

+i Janko i Janko Vojak;

+a Marija Kružić

Na nakanu

10.03. PETAK  

8

 18

 

+i Dragutin i Draga Križanić

+i Pavo Čališ

11.03. SUBOTA  8

18

 

+i iz ob. Kranjčić i Malčić

+i Josip, Magdalena i

Alica Ribičić

12.03. DRUGA

KORIZMENA

NEDJELJA

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Ilija i Finka Pejić

+a Fanika, Anka i Jelka

ZA NAROD

+a Anica i Josip Djak

 

NAKANE SV. MISA

datum dan vrijeme svete mise   nakana
26.02. OSMA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Katica, Srećko, Nada i Enes Petriša

+a Gizela i Slavko Jureša

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

27.02. PONEDJELJAK  

8

 

18

 

+i Anto i Manda Bilić,

+i Danko Seksan

+i Dragutin Kuštek

28.02. UTORAK  

8

18

 

Na čast sv. Antunu za zdravlje

+i Ivan Jurković

01.03. ČISTA SRIJEDA

PEPELNICA

 

8

9

18

 

+a Ankica i +i iz ob. Medvedec

Na čast sv. Antunu za zdravlje

+i Andrija Mesaroš

02.03. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Magda i Ivica Žugčić

+i Ivan, Anka i Milan Radošević

03.03. PRVI PETAK  

8

 

9

 18

 

Za duše u čistilištu

Za zdravlje jedne osobe

+a Ana i +i iz ob. Pudina

+a Matilda Pavlić

04.03. SUBOTA  

8

 

15

 

18

 

+i Nikica i Anto Breljak,

+i Petar Pavković

Na nakanu

+i Vjekoslav, Sofija i Ivan Sudac,

+i Ivan i Dragica Brlet

05.03. PRVA

KORIZMENA

NEDJELJA

7:30

9

10:30

18

 

+i Ivan Stavljenić,

+i Josip i Ana Latković

+a Alma i Silva Hoffmann

ZA NAROD

Za dobročinitelje samostana i crkve

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 19.02.2017. do 26.02.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
19.02. SEDMA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Ana Vidas

+a Doma Perković

ZA NAROD

+i Stjepan i +i iz ob. Bonjeković

20.02. PONEDJELJAK  

8

18

 

+a Katica Dolečki

+i Elvis Pilipović

21.02. UTORAK  

8

18

 

Na čast sv. Antunu – zahvala

Za proglašenje bl. M. Klare

22.02. SRIJEDA  

8

18

 

+a Anica Mesir

+a Ljubica Vlašić

23.02. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Milka Acketa

+i Zdravko Jurković

24.02. PETAK  

8

18

 

+a Amalija, Blaž, Katarina i Martin

+i Antun i Sofija Burić

25.02. SUBOTA  

8

18

 

+a Roza Kočan

+a Marija i Franjo Vinski

26.02. OSMA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Katica, Srećko, Nada i Enes Petriša

+a Gizela i Slavko Jureša

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 12.02.2017. do 19.02.2017.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
12.02. ŠESTA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Na nakanu

+i Goran Bušić

ZA NAROD

+i Vladimir Bedeniković

13.02. PONEDJELJAK  

8

18

 

Na nakanu

+i Jure Lišnjić

14.02. UTORAK 8

 

18

 

+i Ivan, Bare i Marko Jurčić

+a časna sestra Elekta Željko

+i Drago Vukovojac,

+i iz ob. Kolinger

15.02. SRIJEDA 8

18

 

+i Marijan i Nikola Matešić

+i Martin, Marija

i Snježana Jović

16.02. ČETVRTAK  

8

18

 

Na nakanu

+a Marija i Boris Capan

17.02. PETAK  

8

18

 

+i Josip i Ruža Krmpotić

+a Milka Glavić

18.02. SUBOTA  

8

10

18

 

Na nakanu

Na nakanu

Nakana Pokreta za život

19.02. ŠESTA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Ana Vidas

+a Doma Perković

ZA NAROD

+i Stjepan i +i iz ob. Bonjeković

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 05.02.2017. do 12.02.2017.

datum dan vrijeme svete mise     nakana
05.02. PETA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Dragica Čališ

Za dobročinitelje samostana i crkve

ZA NAROD

Na nakanu

06.02. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Dragutin Mavrović

+i Dubravko, Anica i Mato Orešković

07.02. UTORAK  

8

18

 

+i Bruno Majoli

+i Vinko Vargašević

08.02. SRIJEDA  

8

18

 

+i Josip i +i iz ob. Mušnjak

+i Antun Bujević

09.02. ČETVRTAK 8

18

 

+i Branko i +i iz ob. Ribar

+a Dragica Trbović,

+a Dragica Papa

10.02. PETAK  

8

18

 

+i Niko Dukić

+i Branko i +i iz ob. Kotur

11.02. SUBOTA  

8

9

18

 

 

Na nakanu

+i Žarko, Ana i Georg Hajdin

+i Marijan Milčić,

+a Marija Laić

12.02. ŠESTA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Na nakanu

+i Goran Bušić

ZA NAROD

+i Vladimir Bedeniković

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 29.01.2017. do 05.02.2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
29.01 ČETVRTA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Terezija Šoštarić

+i Vjekoslav Kuri

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

30.01. PONEDJELJAK  

8

18

 

+a Jelka Vajzncel

+i Stjepan i Anka Milčić

31.01. UTORAK  

8

18

 

+a Ana Rožić

Na nakanu

01.02. SRIJEDA  

8

18

 

+a Ana Rožić

+i Ivan Sokolović

02.02. ČETVRTAK  

8

9

18

 

Za blagoslov u obitelji

+i Petar, Jelka i Ivanka Magdić

+a Andrijana i Aleksandar Sazonov

03.02. PETAK  

8

9

18

 

+i Ivan i +i iz ob. Paulić

+a Marija Jurčić

Za duše u čistilištu

04.02. SUBOTA  

8

15

18

 

+i Mile Grgić, +a Nada Planjšek

+a Zora i Branko Petrušić

+a Elizabeta Vargašević

05.02. PETA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Dragica Čališ

Za dobročinitelje samostana i crkve

ZA NAROD

Na nakanu

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 22. 01. 2017. do 29. 01. 2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
22.01 TREĆA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Stanko Cerčić

+i David Benić

ZA NAROD

+i Filip Šarić

23.01. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Marko, Mato i Jelka Marović

Na nakanu

24.01. UTORAK  

8

18

 

Na nakanu

Za zdravlje

25.01. SRIJEDA  

8

18

 

Na nakanu

Za duše u čistilištu

26.01. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Jelka Cicvara

+a Barica i Josip Ribar

27.01. PETAK  

8

18

 

Na nakanu

+i Vladimir Lupert

28.01. SUBOTA  

8

18

 

Na nakanu

+a Dora Horvat, +a Ana Šegović

29.01. ČETVRTA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Terezija Šoštarić

+i Vjekoslav Kuri

ZA NAROD

Na nakanu FSR-a

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 15. 01. 2017. do 22. 01. 2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
15.01 DRUGA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Mara i +i Pave Samardžija

+i Dragutin Škrtić

Za narod

Na nakanu

16.01. PONEDJELJAK 8

18

 

+i Ivan Čujko i Franjo Klešić

+i Ante i Slavko Božičević,

+i Mile Magdić

17.01. UTORAK  

8

9

18

 

Za duše u čistilištu

+i iz ob. Bratina

+i Nikola i +i iz ob. Horvat i Kuhar

18.01. SRIJEDA  

8

18

 

+i Ivan Pavletić

Nakana Pokreta za život

19.01. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Ana Balgavi

Na zahvalu Bezgrešnoj DM

20.01. PETAK  

8

18

 

+i Fabijan Međeral

+i Željko Kuturovac

21.01. SUBOTA  

8

18

 

 

+i iz ob. Spudić

Za proglašenje blaženom

Majke Klare Žižić

22.01. TREĆA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Stanko Cerčić

+i David Benić

Za narod

+i Filip Šarić

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 08. 01. 2017. do 15. 01. 2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
08.01 NEDJELJA

KRŠTENJE

ISUSOVO

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Nada Jakšić, +a Darinka Jagić

+i Slavko Budimir, +i iz ob. Lovrić

Za narod

+i iz ob. Klasan i Korelc

09.01. PONEDJELJAK  

8

18

 

+a Jana i Dragutin Moćvan

+a Marica Bonetić

10.01. UTORAK  

8

18

 

+i Kristijan Boljar i +i iz ob. Pogačić

+i Miroslav Brnada

11.01. SRIJEDA  

8

18

 

+a Biljana Filak, +i Stevo Đuran

Na nakanu

12.01. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Milka, Marija i Joso Jurčić

+a Jelena i Magdalena Škrlec

13.01. PETAK  

8

18

 

Za duše u čistilištu

+i Baltazar i Justina Bejuk

14.01. SUBOTA  

8

18

 

Na nakanu

+a Mihaela Šimić

15.01. DRUGA

NEDJELJA

KROZ GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Mara i +i Pave Samardžija

+i Dragutin Škrtić

Za narod

Na nakanu

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 01. 01. 2017. do 08. 01. 2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
01.01 NEDJELJA

NOVA GODINA

 

7:30

9

10:30

18

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i Robert Petrić

Za narod

+a Jadranka Skender

02.01. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Marijan Draganjac

+i Andrija Mesaroš

03.01. UTORAK  

8

 

18

 

+i Vlado i Zorka Kučinić,

+i Vinko i Jasna Cindrić

+i Božo Šarić

04.01. SRIJEDA  

8

18

 

Na nakanu

+i Stanislav Oršanić

05.01. ČETVRTAK  

8

18

 

+i iz ob. Blagaić i Martinić

+i Nikola, Marko i Barka Maraković

06.01. PETAK

Sveta Tri kralja

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Roza Barić

+i Nenad Kovačić

Za narod

+i Franjo, Dragica i Branko Spudić

07.01. SUBOTA  

8

15

18

 

+a Marija i +i iz ob. Glavac

+i Antun i Roža Skočić

+i Marin Tičinović

08.01. NEDJELJA

KRŠTENJE

GOSPODINOVO

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Nada Jakšić, +a Darinka Jagić

+i Slavko Budimir, +i iz ob. Lovrić

Za narod

+i iz ob. Klasan i Korelc

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 25. 12. 2016. do 01. 01. 2017.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
25.12. BOŽIĆ

ROĐENJE

ISUSOVO

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Blaž Krepić

+i iz ob. Vinković

Za narod

+a Katica Beg

26.12. PONEDJELJAK

Sv. Stjepan

 

 

8

9

 

18

 

 

Na nakanu

+i Stjepan i Janko Perak,

+i iz ob. Livaja

+a Marica, Ivan i Jelena Turkalj

27.12.  

UTORAK

Sv. Ivan

 

8

18

 

+i Fabijan Međeral

+i Ivica i +i iz ob. Tomasović

28.12.  

SRIJEDA

Nevina dječica

 

8

18

 

+i Ivan i Kata Brgan

+i Stjepan Valić

29.12. ČETVRTAK  

8

18

 

+a Janja Mikulić

+a Irena Spitzer

30.12.  

PETAK

Sveta Obitelj

 

8

18

 

Za zdravlje

+i Ivan Benković

31.12.  

SUBOTA

Stara godina

 

8

18

 

+i Josip, Marija i Nikola Puškarić

Zahvalnica Presv. Trojstvu od obitelji

01.01. NEDJELJA

NOVA GODINA

 

7:30

9

10:30

18

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i Robert Petrić

Za narod

+a Jadranka Skender

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 18. 12. 2016. do 25. 12. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
18.12. ČETVRTA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Pero i Ana Šuman

+i Vinko i Jozefina Jašek

Za narod

Na nakanu Pokreta za život

19.12. PONEDJELJAK  

6

8

18

 

Na nakanu za ob. Ozimec-Vukić

+a Marina Vranešić

Na nakanu

20.12. UTORAK  

6

8

18

 

Na nakanu pape Franje

+i Franjo i Barbara Borić

+i iz ob. Sudac, Vuljanić i Časni

21.12. SRIJEDA  

6

8

18

 

Na nakanu Majci Božjoj Lurdskoj

Na nakanu

Za proglašenje blaženom M. Klare Žižić

22.12. ČETVRTAK  

6

8

18

 

+i Ivan Brgan

+i Josip i Staža Golub, +a Ana Marjanica

+i Dragutin i Franciska Družak

23.12. PETAK  

6

8

18

 

Na nakanu sestara

Na nakanu

+i Damir i Mato Cunić

24.12. SUBOTA  

6

8

18

24

 

+a Dragica i +i iz ob. Vuzem

+i Željko Olrom,+i Stjepan Stipančić

Mala Polnoćka

Polnoćka – Za narod

25.12. BOŽIĆ

ROĐENJE

ISUSOVO

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Blaž Krepić

+i iz ob. Vinković

Za narod

+a Katica Beg

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 11. 12. 2016. do 18. 12. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
11.12. TREĆA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

7:30

9

10:30

18

 

Za sve +e roditelje i rodbinu sestara

Za zdravlje ob. Puškarić

ZA NAROD

+i Josip Domšić

12.12. PONEDJELJAK  

6

8

18

 

Za poglavarice i odgojiteljice Družbe

+a Anka, Milan i Ivan Radošević

+i Ivan i +i iz ob. Mataković

13.12. UTORAK 6

8

18

Na nakanu

+i Nikola Vrban i +i Slavko Petković

+i Josip Spudić

14.12. SRIJEDA  

6

8

18

 

+i Zvonimir Vine

Za obraćenje jedne osobe

+i Boris i Branko Stopić

15.12. ČETVRTAK  

6

8

18

 

+a Ana Štedul

+i Josip Glavač i +i iz ob. Peričak

Na nakanu

16.12. PETAK  

6

8

9

18

 

+a Dragica Čuk

+i iz ob. Pintar, Forempoher i Batić

+i iz ob. Bilandžić i Lušić

Na nakanu

17.12. SUBOTA  

6

8

 

18

 

Za zdravlje u obitelji Bilandžić

+i Marijan Milčić i

+a Marina Polović

Na nakanu

18.12. ČETVRTA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

7:30

9

10:30

18

 

+i Pero i Ana Šuman

+i Vinko i Jozefina Jašek

Za narod

Na nakanu Pokreta za život

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 04. 12. 2016. do 11. 12. 2016.

datum dan vrijeme svete mise nakana
04.12. DRUGA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

  7:30

9

10:30

18

+a Bara Gregorac

Za dobročinitelje samostana i crkve

Za narod

+i Dinko Vidović

05.12. PONEDJELJAK 6

8

18

+i iz ob. Tunjas

Na nakanu

+a Zdenka Caktaš

06.12. UTORAK 6

8

18

+a Ljubica Vlašić

+i Joso, Bare, Ivan i Mile Jurčić

+i Nikola Čunko

07.12. SRIJEDA 6

8

18

+i fra Zvjezdan Linić

+a Kata Šajnović

+i Eduard i Jelka Šoštarić

08.12. ČETVRTAK 6

8

 

9

 

18

Za dobročinitelje Družb. sest. franj.

+a Lovorka Kovačević i

+a Brigita Belac

+i Nikola i +i iz ob. Brajković, +a Terezija Hodžić

+i Janko i Mila Skukan

09.12. PETAK 6

8

18

+i Stjepan Celinšćak i Bara Tržok

+a Ana Franjković

+a Ivana i Tomica Putrić

10.12. SUBOTA 6

8

18

Za sve roditelje sestara franjevki

+i Franjo Lesić

+a Katica Beg

11.12. TREĆA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

7:30

9

10:30

18

Za sve +e roditelje i rodbinu sestara

Za zdravlje ob. Puškarić

ZA NAROD

+i Josip Domšić

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 27. 11. 2016. do 04. 12. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
27.11. PRVA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

7:30

9

 

10:30

18

 

+i Nikola i Marijan Matešić

+i Janko i Katarina Špelić,

+i Matija Grguraš

Za narod

+a Dora Ban

28.11. PONEDJELJAK  

6

8

18

 

+i Ivan, Marija i Božidar Mrkonjić

Zahvala Majci Božjoj

+a Zorica i Milan Dobrinić

29.11. UTORAK 6

8

18

 

Za zdravlje

+a Marija i Janko Stanković,

+i Zdenko Hoffman

+a Marica Kuštek

30.11. SRIJEDA  

6

8

18

 

Na nakanu

Blagoslov za budućnost jedne osobe

+a Diana Bogović

01.12. ČETVRTAK  

6

8

18

 

Za zdravlje

Na nakanu

+i Alen Slijepčević

02.12. PETAK  

6

8

9

18

 

+i Ladislav Mrzljak

Za duše u čistilištu

+a Magdalena Šelebaj

+a Ljubica Milčić

03.12. SUBOTA  

6

8

15

18

 

+a Rezika Brletić

Na nakanu

Za blagoslov obitelji

+a Marija i Drago Gjurinski

04.12. DRUGA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Bara Gregorac

Za dobročinitelje samostana i crkve

Za narod

+i Dinko Vidović

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 20. 11. 2016. do 27. 11. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
20.11.  

NEDJELJA

KRISTA

KRALJA

 

7:30

9

10:30

18

 

Na dobru nakanu

+i iz ob. Bogdanović i Kobešćak

Za narod

+a Kata, Mijo i +i iz ob. Radović

21.11. PONEDJELJAK 8

18

 

Zahvalnica sv. Antunu

Za proglašenje blaženom

M. Klare Žižić

22.11. UTORAK  

8

18

 

Za ozdravljenje jedne osobe

+i Ivan Nevalić i +i iz ob. Vujčić

23.11. SRIJEDA 8

 

18

 

Za sve preminule članove 

franjevačkog reda

+a Ana i Franjo Ostarčević,

+i Petar Sušac

24.11. ČETVRTAK  

8

18

 

Za sve preminule sestre Družbe

Za obraćenje i zdravlje u obitelji

25.11. PETAK  

8

18

 

+a Katarina i Jura Cvitak

+a Ana i Mario Milčić

26.11. SUBOTA  

8

 

18

 

Za sve žive sestre

Družbe sestara franjevki

+i Mato, Damir, Zora Ivka Cunić

27.11. PRVA

NEDJELJA

DOŠAŠĆA

 

 

7:30

9

 

10:30

18

 

 

+i Nikola i Marijan Matešić

+i Janko i Katarina Špelić,

+i Matija Grguraš

Za narod

+a Dora Ban

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 13. 11. 2016. do 20. 11. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
13.11. 33.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

 9

10:30

18

 

Za duhovni život i ustrajnost časne braće

+a Kata, Mile i Tomo Vuković

ZA NAROD

+a Božena Mihaljević

14.11. PONEDJELJAK  

8

18

 

Za duše u čistilištu

Na nakanu

15.11. UTORAK  

8

18

 

+a Ivana, Bare i Marko Jurčić

+i Drago i Marija Šegavić

16.11. SRIJEDA 8

18

 

+i Josip i Kata Grgat

+a Barbara i Ivan Luketić,

+a Marija Keser

17.11. ČETVRTAK  

8

18

 

+i Jure Tadić

+i Josip i Ana Tušetić

18.11. PETAK  

8

18

 

+i Mario i Ana Milčić

Na nakanu Pokreta za život

19.11. SUBOTA  

8

18

 

Za duhovni napredak družbe

Na nakanu Gospe brze pomoći

20.11. NEDJELJA

KRISTA

KRALJA

 

7:30

9

10:30

18

 

Na dobru nakanu

+i iz ob. Bogdanović i Kobešćak

Za narod

+a Kata, Mijo i +i iz ob. Radović

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 06. 11. 2016. do 06. 11. 2016.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
06.11.  

32.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i Željko, Stanko i Pavica Olrom

ZA NAROD

+i Stjepan, Ivan, Mato i Franca Valić

07.11. PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Jakov Kristić

+a Mara Koštek

08.11. UTORAK  

8

18

 

Na nakanu

Zahvala sv. Anti za zdravlje djece

09.11. SRIJEDA  

8

18

 

Na nakanu

Za uspjeh u školi Mateja

10.11. ČETVRTAK  

8

18

 

+i Vinko i Liza Vanjašević

+i Petar Škrtić

11.11. PETAK  

8

18

 

+i Josip Babić

+i Martin Dujmović

12.11. SUBOTA  

8

18

 

+i Josip Matasić i +a Ribar Dragica

+i iz ob. Vrankić i Šegović

13.11.  

33.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Za duhovni život i ustrajnost časne braće

+a Kata, Mile i Tomo Vuković

ZA NAROD

+a Božena Mihaljević

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 30. 10. 2016. do 06. 11. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
30.10.  

31.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Na nakanu Milosrdnom Isusu

+a Božica Krašić

ZA NAROD

+i Josip i Anka Zoretić

31.10.  PONEDJELJAK  

8

18

 

 

+a Ana Japec

+i Žarko Hajdin

+i iz ob. Šutila

01.10. UTORAK

SVI SVETI

 

 

7:30

9

10:30

18

 

 

+i Milan Gršak

+i iz ob. Maraković

ZA NAROD

+i Zef Shahini i +i iz ob. Perolli

02.10. SRIJEDA

DUŠNI DAN

 

 

7:30

9

10:30

18

 

 

Za duše u čistilištu

+i Milan Medved

+i Ivan i +i iz ob. Mataković

+a Ankica Medvedec i +i iz ob. Kotur

03.10. ČETVRTAK  

 

8

 

18

 

 

 

Za pokojne članove Provincije te za roditelje, braću, sestre i rodbinu članova Provincije

+a Paula i Berislav Hoppe

+i Miroslav Buzdum (sprov. misa)

04.10. PRVI PETAK  

8

9

18

 

+i Miljenko Malčić

+i Žarko i +i iz ob. Lucić

+i Ivan Željković

05.10. SUBOTA  

8

15

18

 

+a Đurđa Galin

Za blagoslov obitelji

+i Josip Garger

06.10.  

32.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Za dobročinitelje samostana i crkve

+i Željko, Stanko i Pavica Olrom

ZA NAROD

+i Stjepan, Ivan, Mato i Franca Valić

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 23. 10. 2016. do 30. 10. 2016.

datum dan vrijeme svete mise    nakana
23.10. 30.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

7:30

9

10:30

18

 

+a Ljubica i Dragutin Pavlić

Za misionarska zvanja

ZA NAROD

+i hrvat. branitelji 129. brigade

+a Ana i Josip Maričić

24.10.  PONEDJELJAK  

8

18

 

+i iz ob. Brozović i Huljina

+i Ivan i Barica Basar

25.10. UTORAK  

8

18

 

+a Ana, Josip i Zvonimir Šibenik

+i Branko i Antun Benić

26.10. SRIJEDA    

8

18

 

+i Ivan i Dubravko Frlan

Na nakanu

27.10. ČETVRTAK  

8

18

 

+i Marko i +i iz ob. Paulić

+a Ivančica Hrelić

28.10. PETAK  

8

18

 

+i iz ob. Bogović i Laslavić

+i Marko, Jela i Robert Barac

29.10.  SUBOTA  

8

18

 

+i Slavko i Anka Halar

Na nakanu FSR-a

30.10.  

30.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

Na nakanu Milosrdnom Isusu

+a Božica Krašić

ZA NAROD

+i Josip i Anka Zoretić

 

 

NAKANE SV. MISA

kroz tjedan: od 16. 10. 2016. do 23. 10. 2016.

datum dan vrijeme svete mise   nakana
16.10.  

29.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+i iz ob. Malović i Zrinski

+i Dragutin i Franciska Drušak

ZA NAROD

+i Ivan, Rudolf i Dragica Barač

17.10.  PONEDJELJAK  

8

18

 

+i Slavko Požar

+i Ivan Bišćan

18.10. UTORAK  

8

18

 

Za blagoslov obitelji

Na nakanu Pokreta za život

19.10. SRIJEDA    

8

18

 

+a Bara Dolečki

+i iz ob. Omrčen Mirka

20.10. ČETVRTAK  

8

18

 

Za zdravlje duše i tijela

+i iz ob. Žlibovčić

21.10. PETAK  

8

18

 

+i Drago Bezjak

Za proglašenje bl. M. Klare Žižić

22.10.  SUBOTA  

8

18

 

+i Zdenko, Zorica i Božidar Hoffman

+a Ana Šegović

23.10.  

30.

NEDJELJA

KROZ

GODINU

 

7:30

9

10:30

18

 

+a Ljubica i Dragutin Pavlić

Za misionarska zvanja

ZA NAROD

+a Ana i Josip Maričić